www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Плетені меблі Mirotex

Плетені меблі додають шарму і чарівності будь-якому куточку саду. Створіть свій острівець релаксу і натхнення, надайте штрих унікальності Вашому саду та оселі.

MADRIGAL

Madrigal вражає своєю позачасовою гармонією ліній і кольорових рішень, природністю поєднання металу та плетіння Mirotex.

madrigal

BELLINI

Запрошуємо Вас насолодитися красою групи BELLINI. Неважливо, чи буде це салон або тераса, серія BELLINI дає можливість організувати унікальне місце, з неповторним і властивим тільки Вам ритмом.

bellini

ORNELLA

ORNELLA складається з різних елементів: виключно комфортного крісла, двомісної лави з пуфом для ніг і кавового столика. Доповнення до гарнітуру подушок дає можливість змінювати стиль і місце від ділового до романтичного, в залежності від Вашої мети.

ornella

COMBO MOCCA

Combo Mocca - вітальня люкс класу, де елегантність і комфорт доведені до досконалості, а завдяки матеріалам, які використані при виробництві Combo Mocca, дані меблі не залежать від погодних умов і може розташуватись під відкритим небом на цілий рік.

combo_mocca

PANAREA

Відмінними рисами PANAREA є високі й тонкі ноги стільців, регульовані по висоті і кришка столу, виконана з темного граніту, що додає даному гарнітуру античний вид.

panarea

Mirotex Art

Спеціальні меблі з особливим шармом для особливої аудиторії.

art loveГоловна

Посадка саду

Догляд за садом

Реалізуємо саджанці

Реалізуємо декоративні     елементи
Дизайн садових ділянок

Меблі для саду та вулиці

Ціни

Статті