www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Цікаво знати

ЯБЛУКА З ПОЛІССЯ -- ЦІЛЮЩІ ПЛОДИ

Про цілющі властивості фруктів та овочів людству відомо давно. Як незамінне джерело цінних вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин (мікроелементів) і фізіологічно активної води людина використовує плодоовочеву продукцію з незапам'ятних часів. Більшість людей споживають плоди садів та городів з метою забезпечити себе та своїх близьких цілющими органічними речовинами і не підозрюють, що ті часи, коли фрукти та овочі володіли цілющими властивостями, давно минули. Масове промислове виробництво плодоовочевої продукції на основі хімізації сільськогосподарського процесу, її глибока переробка з застосуванням хімічних добавок (консервантів, антиоксидантів тощо), позбавило овочі та фрукти їх природних цілющих властивостей.
Повернути цінні властивості овочам та фруктам цілком можливо і досить не складно. Потрібно їх вирощувати самостійно за екологічно безпечною агротехнологією - органічним землеробством, без застосування хімічних засобів живлення та захисту. В такий спосіб можливо отримати вітамінні продукти рослинництва без шкідливих домішок.
На користь самостійного вирощування плодів та овочів є і та обставина, що цілющими властивостями для людей певної екологічної зони може бути лише плодоовочева продукція, вирощена в тій же кліматичній зоні.
Однак, потрібно зважити, що на цілющі властивості плодів, вирощених в приблизно однакових кліматичних умовах, визначальний вплив має фактор ґрунтових умов, наявність в зоні кореневої системи доступних для рослини макро- та мікроелементів живлення. Відсутність макроелементів в зоні живлення рослин зробить просто неможливим їх ріст та плодоношення. Відсутність мікроелементів також негативно впливає на розвиток рослини, однак не виключає її ріст та плодоношення.
Однак у плодах рослин, що росли в умовах дефіциту мікроєлементів також спостерігається дефіцит мікроелементів. А мікроелементи якраз і є одним з найважливіших компонентів цілющих властивостей плодів взагалі і яблук зокрема.
Ще один цікавий факт. В поліській зоні України промислових садів на сьогодні немає, є окремі розрізненні плодові дерева в приватних садах. Південніше Полісся, наприклад на Вінничині маємо промислові сади на тисячах гектарів. При цьому спостерігається дивне на перший погляд явище, переробні підприємства Вінничини не тільки, здійснюють заготівлю плодів яблук якраз на півночі Житомирської області. Їдуть мало не за тисячу кілометрів і закуповують у населення плоди яблук, переважно ті що падають на землю. Чому? Невже в садах на тисячі гектарах не можливо назбирати "падалиці" і нікуди не їхати і грошей не тратити? Звичайно це можливо, але не можливо назбирати таких плодів, які ростуть на Поліссі. Вони у нас особливі, за своїми біохімічними властивостями не мають собі рівних. Такі яблука не ростуть більше ніде в Європі. Цілющі властивості наших плодів визначаються сполуками заліза, якими насичений ґрунт на глибині розташування кореневої системи плодових дерев, і відповідно насиченням самих плодів органічними сполуками заліза.
Наше "болотне" залізо накопичувалось у ґрунті близько поверхні протягом мільйонів років завдяки діяльності мікроорганізмів - залізобактерій, і тому має дуже високу екологічну чистоту від домішок інших металів.

САД. МРІЯ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

   З чого починається Сад? З нашої мрії про нього. Він схожий на чарівну казку з дитинства, з таємними куточками, де живуть дивовижні істоти, де можна заховатися від всіх проблем і відпочити. Сад - місце, де ми збираємось родиною та з друзями за келихом вина чи горнятком духмяної кави. В ньому дозрівають надзвичайні плоди, наповнені турботою наших рук.Ми терпляче чекаємо на них вже від появи перших бруньок, далі - тендітних листочків і квітів, над якими вовтузяться працьовиті бджоли. В Саду квітнуть наші улюблені квіти. Сад змінюється з порами року. Ось він спить засніжений, білий і тихий, лише зелена ялинка нагадує про радість Новорічних і Різдвяних свят. А щойно зійде сніг, випнуться перші квіти. Потім - перші листочки. Знову вдягнуться в біло-рожеві сукні вишні і яблуні. Влітку - зелений і духмяний - він буде нашим порятунком від спеки. І безперечно прекрасним восени, коли золоті і червоні фарби торкнуться листя.
   Мрія про Сад - одвічна і прекрасна. Здійснити її можете тільки Ви, тільки Ви можете виростити свій неповторний Сад, а ми можемо допомогти Вам у цьому. Ваші мрії і бажання та наш досвід і поради - запорука нашого спільного успіху. Ми можемо запропонувати Вам свою допомогу на різних етапах втілення Вашої мрії - від проектування до догляду за вже існуючим садом.
Головна

Посадка саду

Догляд за садом

Реалізуємо саджанці

Реалізуємо декоративні     елементи

Дизайн садових ділянок

Ціни

Статті