www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Освітлення

Садове освітлення - один з найважливіших елементів, що відіграє велику естетичну роль і виконує важливі функції з забезпечення нашого комфорту і безпеки. Виділяють основні типи освітлення, які можна успішно поєднувати і застосовувати для садово-паркового благоустрою:

Точкове - застосовується для освітлення території локального використання (ліхтар, направлений на під'їзний майданчик). Таке світло створює максимальну інсоляцію в радіусі направленості, при цьому, не забезпечуючи належного коефіцієнта розсіювання.

Супроводжуюче - застосовується для освітлення доріжок, під'їзних алей, зон для прогулянок. Як правило, функціонально не акцентується увага безпосередньо на освітлювальній техніці. Такі ліхтарі повинні лише задавати напрям і не сліпити, тому джерело світла знаходиться нижче рівня очей, наприклад, з краю доріжки, сходів, на газоні, клумбі.

Архітектурно-декоративне освітлення відіграє важливу роль в оформленні садово-паркового ландшафту. Застосовується для підсвітки малих архітектурних форм, декоративних елементів, басейнів, художнього оформлення майданчиків, а також відіграє роль архітектурно-декоративного елемента. Для декоративної підсвітки використовують переважно прожектори.

Технічне - освітлення важливих жилих і комунікаційних ділянок, зон активної експлуатації. Для цього перевагу надають освітлювальним приладам з підвищеними функціональними характеристиками. В зонах відпочинку, таких як бесідки, барбекю слід віддати перевагу м'якому, розсіяному світлу.

Планування і монтаж системи освітлення можна умовно розділити на три основних етапи:

Етап перший - власне дизайн-проект, не можна скласти схему освітлення, не беручи до уваги загальну концепцію дизайну, зокрема зонування ділянки, схему мощень, зелених зон, розміщення малих архітектурних форм. З огляду на вище сказане, складають схему освітлення і визначають стиль та тип світильників (настінні, тумби, ліхтарі, підвісні ліхтарі).

Етап другий - інженерно-технічний. Інженер-електрик обраховує траєкторії, глибини і траси закладки кабелів, складає комплект устаткування згідно з потужностями освітлювальних приладів, складає специфікації, кошторис. Також важливо визначити, яким чином ви будете включати освітлення, вручну чи автоматично. Різні за призначенням світильники повинні мати окремі вимикачі.

Етап третій - монтаж системи освітлення. Для цього копають канави, прокладають кабель, підключають затверджений асортимент освітлювальних приладів і проводять контрольне підключення, після чого вирівнюють територію і переходять до наступного етапу реалізації дизайн-проекту.Головна

Посадка саду

Догляд за садом

Реалізуємо саджанці

Реалізуємо декоративні     елементи

Дизайн садових ділянок

Меблі для саду та вулиці

Ціни

Статті