www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Малі архітектурні форми

Поняття малих архітектурних форм настільки широке, що на основі його виникли цілі напрямки. Основним завданням їх розташування на облагорожуваній території є створення завершеності головної ідеї проекту, комфортного проведення часу, фокусування уваги на видових точках. Фонтани, альтанки, статуї, доріжки, садові меблі, освітлення, сходинки, мости, лавочки-все це МАФ.
Своєрідна ландшафтна еклектика: естетичність (комфорт) і функціональність - це основне завдання дизайнера. Сьогодні всесвітньо відомі дизайнери і дизайн-студії все більше уваги приділяють "вулиці", роблячи крок у майбутнє і привносячи свій досвід по внутрішньому дизайну на більш просторе поле для діяльності і творчості. Наприклад вереснева виставка Maison & Objet 2008 показала, що на сьогоднішній день "зоряні" дизайнери (Жан-Марі Массо, Родольфо Дордоні, Ора-Іто, Паола Навона, Патрісія Уркіола, Томас Саваж, брати Буруллек і багато ін.) стирають межі між indoor і outdoor ідеями. Ліхтар для вуличного освітлення можливий для використання в якості бра або торшера, диван для вітальні цілком придатний для тераси або затишно розташується в альтанці, фонтан - в нинішній час також звичний для сприйняття, як назовні, так і всередині приміщення і т.д. Що змушує провідні світові фабрики змінювати асортимент і модельний ряд відповідно до вимог сучасності.
Традиційна форма ландшафту газон, клумба, дерева, чагарники все це можливо індивідуалізувати не тільки рішенням флори, але і з використанням архітектурних акцентів, тим самим, створюючи характер будинку й саду Вашої мрії.Головна

Посадка саду

Догляд за садом

Реалізуємо саджанці

Реалізуємо декоративні     елементи

Дизайн садових ділянок Меблі для саду та вулиці

Ціни

Статті