www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Щеплення дерев

Одним з видів вегетативного розмноження рослин є щеплення. Щеплення – пересадження частини живої рослини, що має бруньку, на іншу рослину, з якою вона зростається. Та частина рослини, що пересаджується на іншу, називається прищепою, а та, на яку пересаджують – підщепою.
Розвиток живця значно прискорюється завдяки щепленню й використанню кореневої системи підщепи. При цьому прищепа зберігає свої властивості. Підщепу підбирають так, щоб вона мала певні господарськоцінні якості — морозостійкість, сильний або карликовий ріст, довговічність, стійкість до хвороб тощо. Проводиться щеплення двома способами: копуліровкою і окуліровкою.
При копуліровці живець і підщепа повинні мати однакову товщину. Живець і підщепу зрізують повністю, щоб площини зрізів їх сходились, прикладають щільно одна до одної і зв’язують. Після того, як прищепа і підщепа зростаються, пов’язку знімають. При окуліровці на підщепу пересаджують не живець, а бруньку. Вічко пересаджують під кору і обв’язують. Коли брунька приживається, пов’язку знімають.Головна

Посадка саду

Догляд за садом
Реалізуємо саджанці

Дизайн садових ділянок

Меблі для саду та вулиці

Ціни

Статті