www.sady.com.ua
044 273 20 53
050 356 15 10
067 501 97 42

Вимоги до саджанців

Реалізуємо саджанці яблунь, вирощені за власною технологією на середньорослих та карликових підщепах. Матеріал сертифікований.

Основою будь-якого саду фруктового чи декоративного є садивний матеріал.
Сучасне інтенсивне садівництво висовує ряд вимог до параметрів якості саджанців. Саджанці повинні відповідати морфологічним стандартам: мати добре розвинену кореневу систему (тоненькі, короткі корінці, густо розміщені, товщина штамба 1,2 -1,5 мм., довжина саджанця 100 -150 см, без пошкоджень, без підсушених частин, позбавлені листового покриву (мається на увазі природним шляхом, тобто листя повинно вже опасти).
Гарний розвиток кореневої системи досягається спеціальною технологією формування коренів у сіянців. Формована коренева система не пошкоджується при викопуванні саджанців, добре укорінюється при посадці саджанця, забезпечує відмінний розвиток рослини, початок швидкого плодоношення (на 2 -3 рік), стійкість проти ґрунтових патогенних мікроорганізмів.
Посилення імунних властивостей саджанця досягається за рахунок районування, тобто вирощування садивного матеріалу в тих грунтово - кліматичних умовах, в яких маємо його вирощувати надалі. Адаптивна здатність такого садивного матеріалу є основною перевагою над аналогічним за якістю садивним матеріалом, внесеним з інших умов вирощування.
Передпосадкова підготовка саджанця - також важливий фактор якості садивного матеріалу. Існує така форма підготовки саджанця перед садінням як "закрита коренева система", тобто саджанець вирощується в контейнері в грудці грунтосуміші. Такий саджанець має ряд переваг при умові, що він так і формувався, але для не професіонала перевірити це не просто. Серед інших переваг слід відмітити, що такий саджанець готовий для посадки на постійне місце в будь-яку пору року, незалежно від фази вегетативного стану. Інші переваги втрачають своє значення з огляду на різницю в вартості (1,5 - 2,0 рази) такого саджанця перед звичайним - "з відкритою кореневою системою". Саджанці з відкритою кореневою системою до посадки можна захистити від висихання та мікробного інфікування, а також стимулювати їх мінеральне живлення шляхом змочування коренів у спеціально приготованому розчині.Головна

Посадка саду

Догляд за садом

Реалізуємо саджанці

Реалізуємо декоративні     елементи

Дизайн садових ділянок

Меблі для саду та вулиці

Ціни